Názov: Remeselník Rakúsko
Pridané: 31.01.2017
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / andere
Miesto výkonu: Rakúsko rôzne oblasti , / iné/nerozhoduje
Galéria
Náplň práce: ponúkame pracovné miesta na pozíciách:
- Klampiar/pokrývač
- CNC - programátor
- Elektrikár
- Stolár montážnik
- Zvárač alumínia
- Lakýrnik

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
práca vhodná pre muža
na ubytovanie zamestnávateľ prispieva 15 € denne ak si ubytovanie hradí zamestnanec sám
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: podľa potreby
Požiadavky/skúsenosti: viacročná prax v danom odbore
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odboroch veľkou výhodou
vlastný automobil a základni werkzeug
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 13 - 14 € hodina brutto + 26,40 denné diety + nocľažné 15 € denne
Ubytovanie/strava: zabezpecené za poplatok, stava zabezpebezpečovaná samostatne

Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

Stránka sa nachádza v režime prestavby a preto má obmedzenú funkčnosť.

Ďakujeme záujemcom o trpezlivosť.