práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Kúrenár, Montér sanity, Montér vzduchotechniky
Pridané: 27.01.2016
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / andere
Miesto výkonu: Švajčiarsko okolie Zurichu, / Zűrich
Galéria
Náplň práce: Kúrenár: čítanie projektovej dokumentácie, montáž potrubí ústredného kúrenia, kotlov, radiátorov, podlahového kúrenia a pod. práce

Montér sanity: montovanie vodovodných batérii, potrubí, sanity a podobne

Montér vzduchotechniky: montovanie vzduchotechniky, potrubí, čítanie projektovej dokumentácie

práca na švajčiarsku zmluvu odvody hradené
hlavný pracovný pomer
miesta vhodné pre jednotlivcov
Termín nástupu: 15.02.2016
Dĺžka pracovného pomeru: podľa potreby
Požiadavky/skúsenosti: prax v daných odboroch min. jeden rok
vzdelanie v odboroch veľkou výhodou
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
vlastné auto, základný werkzeug
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 30 do 32 Chf brutto/hodina
Ubytovanie/strava: Zabezpečené strhávané z hrubej mzdy, strava zabezpečovaná samostatne
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

Stránka sa nachádza v režime prestavby a preto má obmedzenú funkčnosť.

Ďakujeme záujemcom o trpezlivosť.

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky