práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Elektrikár Švajčiarsko
Pridané: 13.01.2020
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Elektromonteur
Miesto výkonu: Švajčiarsko-okolie Winterthur, / Zűrich
Galéria
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu:

Elektrikár - elektro-montážne stavebné práce, čítanie projektovej dokumentácie

hlavný pracovný pomer
práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
zamestnanie na zmluvu odvody hradené, zdr. poistenie hradené
pozícia vhodná pre jednotlivca alebo dvojicu

Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo
Požiadavky/skúsenosti: nemecký jazyk na samostatne komunikatívnej úrovni u každého jednotlivca
prax
vlastný automobil
profesionalita, samostatnosť, čítanie tech. dokumentácie, náradie

Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - mierne pokročilo
Odporúčaný vek: do 55 r
Mzda: od 31- 35 chf/hodina brutto + diéty podľa kolektívnej dohody
Ubytovanie/strava: ubytovanie zabezpečené (strhávané z hrubej mzdy), strava samostatná
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky