práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíO spoločnosti / História firmy

Firma Swk.Service bola založená koncom roka 2006 a po následnom získaní licencie na personálne služby od UPSVaR v Bratislave začala svoju aktívnu činnosť začiatkom roka 2007. Začiatky firmy sa vzťahovali na personálne služby pre zahrničných zamestnávateľov pôsobiacich v oblasti poľnohospodárstva.

V rokoch 2007 a 2008 firma začala pôsobiť a ponúkať svoje služby aj v oblasti gastronómie a hoteliérstva na zahraničnom Rakúskom pracovnm trhu a následne rozšírila svoje pôsobenie o Švajčiarský pracovný trh.

Počas roka 2008 sa firma zamerala a etablovala len na Švajčiarský pracovný trh, na ktorom si vytvorila pevné zázemie. A na ktorom pôsobí až dodnes.

Roky 2008 a 2009 boli pre firmu špecifickými rokmi pre rozšírenie svojich aktivít do oblasti stavebníctva a priemyslu, pre zahrničný pracovný trh.

V roku 2011 zmenila firma svoju právnu formu na spoločnosť s ručením obmedzeným a neustále pracuje na rozširovaní ponukaných služieb vedúcich k uspokojeniu potrieb svojich klientov, a hľadá nových klientov pre spoluprácu a rozvoj svojich aktivít na medzinárodných a prevažne európskych pracovných trhoch.

Našim hlavným cieľom je, aby sa naši klienti v plnom rozsahu sústredili na svoje podnikateľské aktivity a starosti o personál prenechali na nás, pretože Vaša spokojnosť je naším úspechom.

 

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky