práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Kuchár + Čašník + Chyžná - Sudtirol
Pridané: 03.02.2021
Pracovná pozícia: Gastronómia / Koch
Miesto výkonu: Talianske alpy, / Sűdtirol
Galéria
Náplň práce: Kuchár - príprav a varenie jedál teplej a studenej kuchyne podľa objdnávky, hľadaný je skúsený kuchár s praxou v zahraničí
Obsluha čašník - obsluhovanie a la carte s inkasovaním
Chyžná - upratovanie izieb a hotelových priestorov

Termín nástupu: 01.03.2021
Dĺžka pracovného pomeru: do november 2021 + dlhšie
Požiadavky/skúsenosti: skúsenosti sú podmienkou
nemecký jazyk na mierne pokr. úrovni, u čašníka (aktívna nemčina)
talianska zmluva, odvody hradené, ubytovanie zabezpečené
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: podľa praxe od 1600 do 2000 netto mesiac
Ubytovanie/strava: zabezpečené zdarma u zamestnávateľa
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky