práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Farma Švajčiarsko - nástup ihneď
Pridané: 16.12.2019
Pracovná pozícia: Poľnohospodárstvo / arbeiter in Tierzucht
Miesto výkonu: kantón Bern, / Bern
Galéria
Náplň práce: V ponuke sú dve farmy:
Jena s mliečnou produkciou, práca v maštali a na poli, dojenie zaučia, rôzne pomocné poľnohospodárske práce, práca s traktorom, opravy oplotkov a pod....

Druhá farma s mliečnou produkciou taktiež chov ošípaných. práce v maštali, krmenie, čistenie, práca v lese, na poli, práca s traktorom a iné poľnohospodárske práce a pod....

100%tný pracovný úväzok
55hod/týždeň pracovná doba
cena ubytovania a stravy spolu = 990,-chf/mesiac
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo/zmluva aj na neurčito
Požiadavky/skúsenosti: Nemecký jazyk aspoň na základnej úrovni
vodičský preukaz aspoň skupiny B veľkou výhodou
skúsenosti s traktorom veľkou výhodou
prax v poľnohospodárstve veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - základy
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: 3270,-chf/monat brutto (nástupný minimálny plat)
Ubytovanie/strava: zabezpečené strhávané z hrubej mesačnej mzdy
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky