práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: 2x Metallbauer Švajčiarsko
Pridané: 13.02.2018
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Schlosser
Miesto výkonu: Švajčiarsko okolie Zurich, / Zűrich
Galéria
Náplň práce: montáže zábradlí, schodísk, prístreškov a podobných prevažne oceľových konštrukcií. Vyžaduje sa zámočnícka zručnosť, čítanie projektovej dokumentácie, výhoda vedieť zvárať

hlavný pracovný pomer
práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
práca vhodná pre dvojicu
postačuje jeden automobil do dvojice
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: podľa potreby
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore jednu a viac sezón
nemecký jazyk na samostatne dorozumievacej úrovni u oboch z dvojice
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 33- 34 chf/hodina brutto do: podľa švajčiarskej praxe
Ubytovanie/strava: ubytovanie zabezpečené strhávané z hrubej mzdy, strava zabezpečovaná samostatne
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky