práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: 1x Čašník/čka, 1x Chyžná,1x Recepčná Taliansko
Pridané: 06.02.2018
Pracovná pozícia: Gastronómia / Kellner
Miesto výkonu: Taliansko okolie Merano, / Sűdtirol
Galéria
Náplň práce: Čašník/čka - objednávanie, obsluhovanie a roznos jedál a nápojov pre hotelových a ne-hotelových hostí práca s kasou

Chyžná - upratovanie hotelových izieb a hotelových priestorov, čistenie kúpelní, výmena a aranžovanie posteľnej bielizne, dopĺňanie mini barov a pod.

Recepčná - práca na recepcii, Check In - Check Out, prvotný kontakt so zákazníkmi hotela, zabezpečovanie telefonických a e-mailových rezervácií.

hlavný pracovný pomer
práca na taliansku zmluvu, odvody hradené
práca v 4*hoteli
pracuje sa 6 dní v týždni cca 9 hodín denne
práca vhodná pre muža alebo ženu
Termín nástupu: 30.03.2018
Dĺžka pracovného pomeru: do cca novembra 2018
Požiadavky/skúsenosti: prax v daných odboroch jednu a viac sezón
nemecký jazyk na pokročilej, mierne pokročilej úrovni v závislosti od pozície
prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: do 40 rokov
Mzda: od 1400 € netto/mesiac v závislosti od pozície, praxe a vzdelania
Ubytovanie/strava: Zabezpečené zdarma
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky