práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Chyžná/pomocná sila Rakúsko
Pridané: 28.08.2017
Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Zimmermädchen
Miesto výkonu: Rakúsko okolie Zeller See, / Salzburg
Galéria
Náplň práce: upratovanie hotelových izieb a hotelových priestorov, výmena posteľnej bielizne v prípade potreby pomoc pri raňajkovom servise alebo na recepcii

hlavný pracovný pomer
práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
pracuje sa 6 dní v týždni, cca 39 hodín týždenne
miesto vhodné pre ženu
Termín nástupu: 01.11.2017
Dĺžka pracovného pomeru: zimná sezóna + dlhodobo
Požiadavky/skúsenosti: prax v danom odbore min. jednu sezónu
nemecký jazyk na mierne pokročilej až pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: od 20 do 25 rokov
Mzda: od 1550 € brutto/mesiac v závislosti od praxe a skúsenosti
Ubytovanie/strava: Zabezpečené zdarma
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky