práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Tesár ŠVAJČIARSKO
Pridané: 09.10.2019
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Zimmermann
Miesto výkonu: Švajčiarsko-okolie Zurich, / iné/nerozhoduje
Galéria
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzačov na pozíciu:

Tesár - Stavba striech- krovou, drevo-konštrukcie a iné tesárske práce pre exteriér a interiér.
Čítanie a práca podľa technickej dokumentácie

Zamestnanie na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
hlavný pracovný pomer
Práca v Slovenskej partii

Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo
Požiadavky/skúsenosti: Nemecký jazyk na samostatne komunikatívnej úrovni veľkou ýhodou
Prax výtaná
Vlastný automobil, aspoň jeden do dvojice

Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: do 55 r
Mzda: 33-35 CHF /hodina brutto v závislosti od švajčiarskej praxe + diéty podľa kolektívnej zmluvy
Ubytovanie/strava: Ubytovanie, strava: ubytovanie zabezpečené hradené zamestnancom, strava samostatne zabezpečovaná
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky