práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Zemiaková brigáda Švajčiarsko 1 mesiac
Pridané: 03.08.2021
Pracovná pozícia: Poľnohospodárstvo / arbeiter in Pflanzenanbau
Miesto výkonu: kanton Bern, / Bern
Galéria
Náplň práce: zber zemiakov a pomoc pri chove ošípaných
Termín nástupu: 01.09.2021
Dĺžka pracovného pomeru: do 05.10.2021
Požiadavky/skúsenosti: nemecký jazyk v základoch
skúsenosti v poľnohospodárstve
vodičský preukaz skupiny B a T
Jazykové požiadavky: nemecky - základy
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: 3300 CHF/mesiac brutto
Ubytovanie/strava: ubytovanie aj strava zabezpečená strhávané z hrubej mzdy
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky