práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Miesto pre pár Kuchar + casnicka Švajčiarsko
Pridané: 08.07.2021
Pracovná pozícia: Gastronómia / Chef de partie
Miesto výkonu: kanton Bern Švajčiarsko, / Bern
Galéria
Náplň práce: kuchár - chef de partie
čašníčka s inkasovaním - komunikatívna znalosť nemeckého jazyka potrebná
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: letná sezóna + dlhodobo pri obojstrannej spokojnosti
Požiadavky/skúsenosti: prax v gastronómií
nástup ihneď
švajčiarská pracovná zmluva
pracovné povolenie
Pri Švajčiarskej praxi a referenciách možná aj vyššia mzda
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 4200,-chf/mesiac brutto do neuvedené podľa praxe zamestnanca a referencií
Ubytovanie/strava: zabezpečené za poplatok u zamestnávateľa
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky