práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Lešenár s vodičským preukazom ,,BE,, Švajčiarsko
Pridané: 31.03.2021
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Gebäude Installer
Miesto výkonu: nemecky hovoriace Švajčiarsko - Zentral Schweiz, / Luzern
Galéria
Náplň práce: lešenárske práce, stavanie, rozoberanie lešenia, prevoz lešenia a šoférovanie firemného automobilu s prívesným vozíkom pre ktorý je potrebný vodičský preukaz skupiny BE
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo/rok
Požiadavky/skúsenosti: prax so prácou na lešení
prax so stavbou a rozoberaním lešenia
prax so šoférovaním s prívesným vozíkom
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni

zamestnanie na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené, pracovné povolenie zabezpečené, ubytovanie nájdeme my.
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 5500 do 6500eur/mesiac brutto
Ubytovanie/strava: ubytovanie zabezpečené samostatne hradené, strava samostatne organizovaná
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky