práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Lakýrnik Švajčiarsko
Pridané: 15.09.2020
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / andere
Miesto výkonu: Zurich a okolie, / Zűrich
Galéria
Náplň práce: lakovanie strojov a zariadení vo výrobe
potrebná je prax s lakýrnickými prácami
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo
Požiadavky/skúsenosti: nemecký jazyk aspoň na základnej úrovni
prax
automobil je veľkou výhodou, nie však podmienkou
ubytovanie zabezpečíme
pracovné povolenie zabezpečíme

zamestnanie na švajčiarsku pracovnú zmluvu
odvody hradené
Jazykové požiadavky: nemecky - základy
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: -
Mzda: od 5500,-chf/mesiac brutto (podľa praxe)
Ubytovanie/strava: ubytovanie zabezpečené samostatne hradené, strava samostatne organizovaná
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky