práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Pomocný kuchár + Umývač Rakúsko
Pridané: 08.10.2019
Pracovná pozícia: Gastronómia / Commis de cuisine
Miesto výkonu: Rakúsko - okolie Zell am Ziller, / Tirol
Galéria
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzačov na pozície-

Kuchár - Pomoc pri príprave jedál teplej a studenej kuchyne pre hotelových a ne-hotelových hostí podľa inštrukcií hlavného kuchára.

Umývač - Pomocné práce v kuchyni ako je umývanie riadov, upratovanie kuchyne a v prípade záujmu aj príprava šalátov

Hlavný pracovný pomer
Práca na rakúsku zmluvu, odvody hradené
Práca v 3* hoteli v krásnom rakúskom meste
Pracuje sa 6 dní v týždni cca 9 hodín denne
Možnosť kariérneho rastu v kuchyni pre obe povolania
Práca vhodná pre pár alebo dvojicu mužov alebo dvojicu žien
Termín nástupu: 10.12.2019
Dĺžka pracovného pomeru: 2019-04-20
Požiadavky/skúsenosti: Prax v danom odbore aspoň jednu sezónu
Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
Prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v odbore veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - základy
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek:
Mzda: Netto 2.000,00€
Ubytovanie/strava: Zabezpečené a hradené zamestnávateľom
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky