práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Chyžná s možnosťou kariérneho postupu v hoteli
Pridané: 03.10.2019
Pracovná pozícia: Hotelierstvo / Zimmermädchen
Miesto výkonu: Švajčiarsko - okolie Thunersee, / Bern
Galéria
Náplň práce: Náš zákazník hľadá uchádzača na pozíciu-

Chyžná - Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch. Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
Po zapracovaní sa kandidátka môže pracovať v hotelovej reštaurácii ako pomocná čašníčka a postupne ako samostatná čašníčka.
Hotel sa nachádza v pokoji divokej prírody v malej dedinke ďaleko vzdialenej od civilizačného ruchu

Hlavný pracovný pomer
Práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradné
Pracuje sa 5 dní v týždni, 9 hod/deň
Pozícia vhodná len pre jednotlivca - ženu
Termín nástupu: 01.11.2019
Dĺžka pracovného pomeru: zimná sezóna 2019/2020
Požiadavky/skúsenosti: Prax s upratovaním hotela Vás posunie pred ostatných uchádzačov
Nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
Prax z nemecky hovoriacej krajiny a vyučenie v hotelových odboroch sú veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek:
Mzda: od Netto CHF1.900,00
Ubytovanie/strava: Zabezpečené a hradené zamestnávateľom
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky