práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Začínajúci kuchár do hotela vo Švajčiarsku
Pridané: 18.09.2019
Pracovná pozícia: Gastronómia / Jungkoch
Miesto výkonu: Švajčiarsko - okolie Leukerbad, / Wallis
Galéria
Náplň práce: Náš zákazník vo Švajčiarsku hľadá uchádzača na pozíciu:

Začínajúci kuchár - príprava jedál podľa inštrukcií hlavného kuchára pre hotelových a nehotelových hostí, príprava príloh, omáčok a podľa potreby raňajok na nasledujúci deň

Hlavný pracovný pomer
Práca na rakúsku zmluvu, odvody hradné
Pracuje sa 5 - 6 dní v týždni, 8 hod/deň
Pozícia vhodná len pre jednotlivca muža alebo ženu
Pozícia vhodná aj pre nevyučených kandidátov
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: Dokončenie letnej sezóny + zimná sezóna 2020
Požiadavky/skúsenosti: Skúsenosti so švajčiarskou, nemeckou alebo rakúskou kuchyňou sú výhodou
Nemecký jazyk na mierne pokročilej až pokročilej úrovni
Motivácia, vytrvalosť a odolnosť voči stresu
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek:
Mzda: Od netto CHF 2.500,00
Ubytovanie/strava: Zabezpečené zdarma
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky