práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Servírka Švajčiarsko kantón Bern
Pridané: 11.09.2019
Pracovná pozícia: Gastronómia / Kellner
Miesto výkonu: kanton Bern, / Bern
Galéria
Náplň práce: upratovanie sály
rámovanie stolov
obsluhovanie zákazníkov
v prípade predošlých skúsenosti z obsluhy aj inkasovanie a obsluha A la carte, pokiaľ to uchádzač ovláda
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dlhodobo (dokončenie letnej sezóny do konca októbra + zimná sezóna od decembra)
Požiadavky/skúsenosti: nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (B1 - B2)
prax z obsluhovanim v reštaurácií, bare
práca s pokladňou
komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie
Jazykové požiadavky: nemecky - pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek: do 40
Mzda: od 3800 do 4200 brutto/mesiac
Ubytovanie/strava: zabezpečené strhávané z hrubej mesačnej mzdy
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky