práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: 2x dláždič/obkladač Švajčiarsko
Pridané: 14.09.2017
Pracovná pozícia: Stavebníctvo a priemysel / Plattenleger/Fliesenleger
Miesto výkonu: Švajčiarsko, / Graubűnden
Galéria
Náplň práce: Obkladanie, dláždenie, špárovanie, rezanie dláždic a iné práce súvisiace s obkladaním chodieb,bytov a pod.

Hlavný pracovný pomer, práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
nástup je v pondelok 18.9.2017
Termín nástupu: ihneď
Dĺžka pracovného pomeru: dohodou
Požiadavky/skúsenosti: prax z danej oblasti minimálne 2 roky
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni aspoň u jedného z dvojice
vlastné auto a náradie
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek:
Mzda: 32-34 CHF/hodina brutto v závislosti od praxe
Ubytovanie/strava: ubytovanie zabezpečené strhávané z hrubej mzdy, strava zabezpečovaná samostatne
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky