práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíPracovné ponuky

Názov: Zamestnanie pre pár/hotel Švajčiarsko
Pridané: 15.08.2017
Pracovná pozícia: Gastronómia / Kuchenhilfe
Miesto výkonu: Švajčiarsko, / Wallis
Galéria
Náplň práce: Hlavne pomocné práce v kuchyni a servise roznos jedál, zbieranie riadov, čistenie a príprava zeleniny

Slečna príležitostne aj ako chyžná, čo obnáša upratovanie izieb a hotelových priestorov, vysávanie, utieranie prachu, dopĺňanie minibarov, iné upratovacie práce a pomoc v práčovni

Hlavný pracovný pomer, práca na švajčiarsku zmluvu, odvody hradené
Termín nástupu: nie je určený
Dĺžka pracovného pomeru: dohodou
Požiadavky/skúsenosti: prax na danej pozícií minimálne 1 rok.
nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
prax z nemecky hovoriacej krajiny veľkou výhodou
Jazykové požiadavky: nemecky - mierne pokročilo
anglicky - nie je podmienkou
taliansky - nie je podmienkou
francúzsky - nie je podmienkou
Odporúčaný vek:
Mzda: 3600-3900 CHF/brutto
Ubytovanie/strava: zabezpečené
Kontakt 1: Pavol Bacik
Tel.: 054 470 6243, 0907 469 425
E-mail:info@swkservice.sk
Kontakt 2:

Odporučenie ponuky

Vaše meno a priezvisko*
E-mail príjemcu*

Meno a priezvisko*
Telefón**
* povinný údaj
** uveďte aspoň jeden údaj

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia zamestnávateľa

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíRegistrácia uchádzača

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíVyhľadávanie práce

práca pracovné ponuky personálna agentúra sprostredkovanie zamestnania v zahraničíNajčastejšie otázky